Pompy Garden

GARDEN JET - GARDEN INOX - GARDEN COM to przenośne samozasysające pompy wirowe do zastosowania w ogrodnictwie np. w ogródkach warzywnych. Wyposażona w uchwyt do łatwego transportu i 2-metrowy przewód zasilający typu H07RN-F z wtyczką i wyłącznikiem. Pompa o kompaktowej konstrukcji, łatwa w montażu. Samozasysanie pozwala na pobór wody ze zbiorników, studni i strumieni, przy jednoczesnej tolerancji pęcherzyków powietrza i niewielkich cząstek piasku.
Gardenjet: Korpus pompy z żeliwa i podpora silnika z ciśnieniowego odlewu aluminium.
Garden-com: Korpus pompy z technopolimeru i podpora silnika z ciśnieniowego odlewu aluminium.
Garden-inox: Korpus pompy ze stali nierdzewnej i podpora silnika z ciśnieniowego odlewu aluminium. Wirnik, dyfuzor i zwężka Venturiego wykonane z technopolimeru.
Tarcza uszczelnienia i ciśnieniowa ze stali nierdzewnej. Uszczelnienie mechaniczne węgiel/ceramika. Silnik indukcyjny, zamknięty, z chłodzeniem zewnęrznym. Rotor zamontowany na większych, smarowanych bezobsługowo łożyskach kulkowych, zapewniających cichą pracęi długą żywotność. Zintegrowane zabezpieczenie termiczne i przed przeciążeniem oraz kondensator pracy. Wyprodukowana zgodnie z normami CEI 2-3 oraz CEI 61-69 (EN 60335-2-41).

DANE TECHNICZNE:
Stopień ochrony silnika:
IP 44
Stopień ochrony skrzynki przyłączeniowej: IP 55
Klasa izolacji: F
Zasilanie jednofazowe: 220-240 V/50 Hz
Zakres wydajności: od 0.4 do 5.4 m3/h przy wys. podnoszenia do 54 m
Przetłaczane medium: czyste, wolne od części stałych i abrazyjnych, nielepkie, nieagresywne, nieskrystalizowane, neutralne chemicznie, zbliżne do charakterystyki wody.
Zakres temperatury medium: od 0°C do +35°C do stosowania w gospodarstwie domowym (EN 60335-2-41) od 0°C do +40°C dla innych zastosowań.
Maks. temperatura otoczenia: +40°C
Maks. głębokość zasysania: 8 m
Maks. ciśnienie robocze: 8 bar (800 kPa); 6 bar (600 kPa) tylko dla modeli z technopolimeru (JETCOM)
Montaż: stacjonarny lub przenośny, w pozycji poziomej
Wykonania specjalne na zapytanie: inne napięcia i/lub częstotliwości.