Pompy JETCOM / EUROCOM

Samozasysające pompy wirowe JETCOM lub pompy wielostopniowe EUROCOM z doskonałą zdolnością zasysania, nawet przy obecności pęcherzyków powietrza. Odpowiednia do stosowania z medium o niewielkiej zawartości piasku. Szczególnie zalecana do zaopatrzenia w wodę domowych basenów: może być stosowana z wodą agresywną zawierającą chlor. Korpus pompy wykonany z technopolimeru. Podpora oraz tarcza uszczelnienia ze stali nierdzewnej AISI 316. Uszczelnienie mechaniczne węgiel/ceramika. Wał rotora w wykonaniu ze stali nierdzewnej AISI 316. Wirniki, dyfuzor, zwężka Venturiego i osłona piaskowa wykonane z technopolimeru. Pierścienie bieżne ze stali nierdzewnej. Silnik asynchroniczny do pracy ciągłej. W przypadku wersji jednofazowej, wbudowane zabezpieczenie przed przeciążeniem oraz kondensator pracy w wersji jednofazowej. W przypadku wersji trójfazowej, zabezpieczenie po stronie użytkownika.

DANE TECHNICZNE:
Zakres wydajności:
od 10 do 80 l/min przy wys. podnoszenia do 58 m w zależności od modelu.
Przetłaczane medium: czysta, wolna od części stałych lub abrazyjnych woda w basenie kąpielowym, również zawierająca chlor.
Zakres temperatury medium: od 0°C do +35°C do stosowania w gospodarstwie domowym (EN 60335-2-41), od 0°C do +40°C dla innych zastosowań.
Maks. temperatura otoczenia: +40°C
Maks. ciśnienie robocze: 6 bar (600 kPa)
Montaż: stacjonarny lub przenośny, w pozycji poziomej
Stopień ochrony silnika: IP 44
Stopień ochrony skrzynki przyłączeniowej: IP 55
Klasa izolacji: F
Zasilanie: 220/240V - 50 Hz jednofazowe, 230/400V - 50 Hz trójfazowe