Zestawy hydroforowe NKV

Nowe zestawy podnoszące ciśnienie NKVE przeznaczone do budynków mieszkalnych i komercyjnych oraz do stosowania w rolnictwie, w systemach nawadniania. Zestawy NKVE wyposażone są w 1, 2, 3 lub 4 wielowirnikowe pompy wirowe i przetwornicę MCE-P (w standardzie). W przypadku modeli z pompami NKV 10, 15, 20 S, komponenty mające kontakt z medium wykonane są ze stali nierdzewnej AISI 304. W modelach z pompami NKV 32, 45, korpus pompy oraz górny kołnierz silnika wykonane z żeliwa z powłoką kataforetyczną, a wirniki, dyfuzory i płaszcz pompy wykonano ze stali nierdzewnej AISI 304. Zamontowana na pompie przetwornica częstotliwości MCE-P pozwala utrzymywać stałe ciśnienie oraz realizować ochronę osobno dla każdej z pomp. Zawór zwrotny i przetwornik ciśnienia oraz naczynie wzbiorcze po stronie tłocznej dla każdej z pomp. Kolektory ssący i tłoczny wykonane ze stali nierdzewnej AISI 304. Na życzenie dostępna wersja “X” - komponenty mające kontakt z medium wykonane ze stali nierdzewnej AISI 316. Zestawy dostarczane są jako gotowe, zmontowane urządzenia, przetestowane w fabryce, z instrukcją obsługi i raportem z testu. Sztywne sprzęgło, silnik o wysokiej sprawności IE3.

Dane techniczne:

Zakres wydajności: od 0.5 do 280 m³/h przy wys. podnoszenia do 140 m
Przetłaczane medium: czyste, wolne od części stałych i abrazyjnych, nielepkie, nieagresywne, nieskrystalizowane, neutralne chemicznie
Zakres temperatury medium: od 0°C do +120°C (80°C z zainstalowanym naczyniem wzbiorczym)
Maks. temperatura otoczenia: +50°C
Maks. ciśnienie robocze: 16 bar / 1600 kPa
Stopień ochrony: IP55
Wersje specjalne na życzenie: Tak, inne napięcia lub częstotliwości lub przygotowanie dla innego medium, zestawy do 6 pomp.

Wersja X - komponenty mające kontakt z medium wykonane ze stali nierdzewnej AISI 316.